ЗНАЙТИ СВОЮ КВАРТИРУ

НАДІЙНІСТЬ

«Стікон» – це компанія, що стабільно працює на будівельному ринку Одеси з 1967 року. Тільки за останні 15 років введено в експлуатацію понад 60 будівель, загальною площею понад 2,5 мільйона кв. м.

ЯКІСТЬ

У 2008 році «Стікон» отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001, що дозволяє здійснювати будівництво об'єктів не тільки в Україні, а й за кордоном.

ДОВІРА

Наша стратегія заснована на соціальній відповідальності – дотримання прав й інтересів інвестора на ринку нерухомості та будівництва житла. Ми гарантуємо професіоналізм і компетентність в нашій роботі.

МИ БУДУЄМО БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

ПУТІВНИК ДЛЯ ІНВЕСТОРА ПЕРВИННОЇ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Якість і надійність є відмінною рисою компанії «Стікон». За час своєї діяльності компанія внесла відчутний внесок у формування архітектурного вигляду сучасної Одеси: зведення Спасо-Преображенського собору, зміцнення фундаменту Оперного театру, виконання унікальних робіт з відновлення Воронцовського маяка.

ЗНАЙТИ СВОЮ КВАРТИРУ    КУПИТИ ОФІС    

Наші можливості

«Стікон» – це колектив професіоналів всіх будівельних спеціальностей, який спільними зусиллями прагне постійно покращувати якість своєї роботи, спрямованої на отримання та підтримання лідируючих позицій в будівельній галузі.

Соціальні проекти

З повагою до історичного вигляду міста, культурних традицій і цінностей, ми створюємо якісні умови для життя людей. Компанія «Стікон» здійснила великомасштабні роботи зі знесення аварійних і старих будинків на легендарній Молдаванці з відселенням людей в нові будинки. Ми пишаємося будівництвом обласного притулку для неповнолітніх «Світанок», дитячої міської поліклініки №6, дорослої міської поліклініки №6, навчально-виховного комплексу №1, реставрацією Обласної лікарні тощо.

Наші досягнення

Компанія «Стікон» є переможцем конкурсу «Будівельні компанії-лідери нової України». У 2007 році за вагомі трудові заслуги, значний внесок в будівництво житлових, цивільних і промислових об'єктів, підвищення ефективності будівельного виробництва компанія «Стікон» нагороджена «Почесною грамотою» Кабінету Міністрів України.
У 2019 році 2 комплекси "Стікон" стали лауреатами міжнародного конкурсу European Property Awards.

Виробнича база

Здійснює випуск збірного залізобетону, товарного бетону, металопластикових виробів, металоконструкцій, розчинів. Розташовується на території 5 га і має власну залізничну гілку, що дозволяє приймати до 400 вагонів на місяць. У розпорядженні управління механізації знаходиться велика кількість баштових і стрілових кранів, установки для пальових робіт, екскаваторна техніка, парк великовантажного автотранспорту, включаючи автобетоновози і ремонтну базу.

Проектний відділ

Здійснює проектування об'єктів будь-якої складності із застосуванням новітніх інженерних, технологічних рішень та енергозберігаючих технологій. Всі проекти компанії відрізняються продуманістю кожної деталі, оригінальною ідеєю і високим рівнем виконання. Відділ генерального проектування оснащений програмними комплексами для виконання проектних робіт будь-якої складності.

Стійкий розвиток

З делікатним ставленням до міста і бажанням зробити Одесу ще гарніше, ми відроджуємо пам'ятники архітектури. Компанія «Стікон» виконала унікальні роботи з відновлення Воронцовського маяка, укріплення фундаментів Одеського театру Опери та Балету, особливою сторінкою стало зведення Одеського Кафедрального Спасо-Преображенського собору. Тисячі одеситів живуть в будинках, побудованих в Приморському, Київському, Суворовському і Малиновському районах міста. Сьогодні в активі компанії понад 5 млн. квадратних метрів проектів, що здані, будуються та інвестиційних проектів.Якщо у Вас є будь-які питання та побажання, будь ласка, негайно пишіть нам на e-mail.

Наша бізнес-стратегія заснована на принципах довгостроковості та сталого розвитку в усіх наших проектах і взаємодії з нашими клієнтами, співробітниками та суспільством. Ми підтримуємо високий рівень корпоративної відповідальності та приділяємо особливу увагу тому, щоб наші дії мали позитивний вплив на розвиток суспільства.


Курс валют
1 долар США = 40,3500 українські гривні

До уваги інвесторів! 

Доступ на об'єкти, що будуються, згідно з технікою безпеки суворо заборонений!!!


Наші проектиКонтакти


г. Одесса, Французский бульвар 22, корпус 4

Час роботи офісу
пн-пт – з 10:00 до 18:00

Консультуємо наших клієнтів за телефонами 7 днів на тиждень з 9:00 до 20:00

Ми з радістю допоможемо вам дізнатися докладніше про наші об'єкти та знайти відповіді на ваші запитання швидко і ефективно.

Phone :    Зателефонувати нам
Email :    estate@stikon.od.ua