Шановні інвестори та мешканці будинків STIKON! Дорогі одесити, українці!

В умовах війни наші сили кинуті на те, щоб бути корисними для міста, для його мешканців, для його захисників.

Також, хочемо повідомити, що керуючись закликом Президента України про запуск економіки, ми відновили будівельні роботи на наших об’єктах. Ми впевненні, що відновлення будівництва в місті не тільки запускає економічні процеси, але й сприяє укріпленню морального духу містян та надає впевненості у завтрашньому дні.

Дорогі одесити! Ми, як ніхто, знаємо: все що зруйноване – відбудується та стане ще кращим, ще міцнішим! Неможливо повернути лише людське життя. Тому, будь ласка, будьте обережні в ці складні часи. Бережіть себе та своїх близьких.

Єднаймося! Разом переможемо!

ЗНАЙТИ СВОЮ КВАРТИРУ

НАДІЙНІСТЬ

«Стікон» – це компанія, що стабільно працює на будівельному ринку Одеси з 1967 року. Тільки за останні 15 років введено в експлуатацію понад 60 будівель, загальною площею понад 2,5 мільйона кв. м.

ЯКІСТЬ

У 2008 році «Стікон» отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001, що дозволяє здійснювати будівництво об'єктів не тільки в Україні, а й за кордоном.

ДОВІРА

Наша стратегія заснована на соціальній відповідальності – дотримання прав й інтересів інвестора на ринку нерухомості та будівництва житла. Ми гарантуємо професіоналізм і компетентність в нашій роботі.

МИ БУДУЄМО БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

ПУТІВНИК ДЛЯ ІНВЕСТОРА ПЕРВИННОЇ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Якість і надійність є відмінною рисою компанії «Стікон». За час своєї діяльності компанія внесла відчутний внесок у формування архітектурного вигляду сучасної Одеси: зведення Спасо-Преображенського собору, зміцнення фундаменту Оперного театру, виконання унікальних робіт з відновлення Воронцовського маяка.

ЗНАЙТИ СВОЮ КВАРТИРУ    КУПИТИ ОФІС    

Наші можливості

«Стікон» – це колектив професіоналів всіх будівельних спеціальностей, який спільними зусиллями прагне постійно покращувати якість своєї роботи, спрямованої на отримання та підтримання лідируючих позицій в будівельній галузі.

Соціальні проекти

З повагою до історичного вигляду міста, культурних традицій і цінностей, ми створюємо якісні умови для життя людей. Компанія «Стікон» здійснила великомасштабні роботи зі знесення аварійних і старих будинків на легендарній Молдаванці з відселенням людей в нові будинки. Ми пишаємося будівництвом обласного притулку для неповнолітніх «Світанок», дитячої міської поліклініки №6, дорослої міської поліклініки №6, навчально-виховного комплексу №1, реставрацією Обласної лікарні тощо.

Наші досягнення

Компанія «Стікон» є переможцем конкурсу «Будівельні компанії-лідери нової України». У 2007 році за вагомі трудові заслуги, значний внесок в будівництво житлових, цивільних і промислових об'єктів, підвищення ефективності будівельного виробництва компанія «Стікон» нагороджена «Почесною грамотою» Кабінету Міністрів України.
У 2019 році 2 комплекси "Стікон" стали лауреатами міжнародного конкурсу European Property Awards.

Виробнича база

Здійснює випуск збірного залізобетону, товарного бетону, металопластикових виробів, металоконструкцій, розчинів. Розташовується на території 5 га і має власну залізничну гілку, що дозволяє приймати до 400 вагонів на місяць. У розпорядженні управління механізації знаходиться велика кількість баштових і стрілових кранів, установки для пальових робіт, екскаваторна техніка, парк великовантажного автотранспорту, включаючи автобетоновози і ремонтну базу.

Проектний відділ

Здійснює проектування об'єктів будь-якої складності із застосуванням новітніх інженерних, технологічних рішень та енергозберігаючих технологій. Всі проекти компанії відрізняються продуманістю кожної деталі, оригінальною ідеєю і високим рівнем виконання. Відділ генерального проектування оснащений програмними комплексами для виконання проектних робіт будь-якої складності.

Стійкий розвиток

З делікатним ставленням до міста і бажанням зробити Одесу ще гарніше, ми відроджуємо пам'ятники архітектури. Компанія «Стікон» виконала унікальні роботи з відновлення Воронцовського маяка, укріплення фундаментів Одеського театру Опери та Балету, особливою сторінкою стало зведення Одеського Кафедрального Спасо-Преображенського собору. Тисячі одеситів живуть в будинках, побудованих в Приморському, Київському, Суворовському і Малиновському районах міста. Сьогодні в активі компанії понад 5 млн. квадратних метрів проектів, що здані, будуються та інвестиційних проектів.Якщо у Вас є будь-які питання та побажання, будь ласка, негайно пишіть нам на e-mail.

Наша бізнес-стратегія заснована на принципах довгостроковості та сталого розвитку в усіх наших проектах і взаємодії з нашими клієнтами, співробітниками та суспільством. Ми підтримуємо високий рівень корпоративної відповідальності та приділяємо особливу увагу тому, щоб наші дії мали позитивний вплив на розвиток суспільства.


Курс валют
1 долар США = 0,0000 українські гривні

До уваги інвесторів! 

Доступ на об'єкти, що будуються, згідно з технікою безпеки суворо заборонений!!!


Наші проектиКонтакти


г. Одесса, Французский бульвар 22, корпус 4

Час роботи офісу
пн-пт – з 10:00 до 18:00

Консультуємо наших клієнтів за телефонами 7 днів на тиждень з 9:00 до 20:00

Ми з радістю допоможемо вам дізнатися докладніше про наші об'єкти та знайти відповіді на ваші запитання швидко і ефективно.

Phone :    Зателефонувати нам
Email :    estate@stikon.od.ua